ОБЩЕСТВО

Ел Маестро: Победихме най-добрия отбор

кадър: Булфото

Наставникът на ЦСКА – София Нестор Ел Маестро остана изключително доволен от представянето и победата на неговите футболисти с 2:0 над Локомотив (Пловдив). Треньорът на „червените“ допълни, че отборът му е надиграл най-добрия отбор в първенството и допълни, че не иска да каже какъв е трябвало да бъде реалния резултат, тъй като уважава „смърфовете“.

„Първото полувреме беше „Мастър клас“ от наша страна. Не искам да казвам какъв трябваше да е резултатът, защото уважавам Локо Пд.

Те играят фантастичен футбол от началото на сезона, но днес 2:0 беше най-малкото. И през второто полувреме изпуснахме. Най-важното беше, че контролирахме мача и си тръгваме за София с трите точки.

Не мога да контролирам начина на игра на другия отбор, но гледаме техните мачове и ги анализираме.

Доволен съм от агресията и интензитета, но за да играем по този начин, футболистите трябва да имат смелост и кураж. Футболистите трябва да вярват на треньора и треньорът на футболистите.

Имаме много добри футболисти в защита. Който и да играе отзад, ние ще се справим. Това е добре за нас. Шакич е поливалентен футболист, може да играе на различни позиции, справи се фантастично днес.

Не мисля, че днешният мач има нещо общо с Левски. Печелим всяка седмица. Победихме най-добрия отбор в лигата през последно време. Доволен съм от победата. Не мисля, че тя има нещо общо с Левски“, каза Ел Маестро, предава Спортал.