ОБЩЕСТВО

Илиан Илиев: Напълно заслужено победихме

кадър: Гонг

Наставникът на Черно море – Илиан Илиев, бе категоричен, че тимът му е изиграл един от най-силните си мачове от началото на сезона, въпреки трудния успех над Ботев Враца с 1:0. Единствения гол реализира Атанас Илиев от дузпа през втората част.

„Трябва да кажа, че това бе един от най-добрите ни мачове навън като контрол на топката, създадени положения. Нещото, което държеше мача в неизвестност бе фактът, че не можехме да вкараме по-рано.

Още в първата минута имахме чисто положение. Това не че вкарахме гола поражда такива хора, които идват и ни обвиняват, че някой друг ни е подарил победата. Напълно заслужена победа. Поздравявам момчетата. Така исках да изиграем мача и го направихме. Единственото нещо, от което трябва да бъдем недоволни е, че не вкарахме по-рано, за да си решим мача”, сподели Илиев, предава Спортал.

„Машадо със сигурност ще ни липсва, защото той е футболист, който два скорост и показва арогантност в атака, стреляйки от всяка ситуация, но бе решено да бъде продаден и трябва да търсим други алтернативи вътре в отбора, ако не намерим да се подсилим с нов играч”, каза още наставникът на Черно море.