Филми и Сериали

Атлетико Мадрид отстрани Интер след дузпи Онлайн информация и резюме

кадър: Бтв екшън

Испанският Атлетико Мадрид и германският Борусия Дортмунд станаха последните два отбора, които се класираха за четвъртфиналите в Шампионската лига по футбол. Атлетико Мадрид отстрани миналогодишния финалист Интер след успех с 2:1 в редовното време и продълженията на реванша от осминафиналите и 3:2 при дузпите. Авансът от един гол за испанския тим в редовните 90 минути доведе до равенство 2:2 в общия резултат и последваха продължения и дузпи, предава БТА.

Федерико Димарко даде преднина на гостите, но Антоан Гризман и Мемфис Депай бяха точни за мадридчани.

Двата състава си отбелязаха по едно попадение в рамките на две минути между 33-ата и 35-ата през първото полувреме. Дензъл Дъмфрис на два пъти не успя да се разпише за гостите от Милано в 13-ата минута, а в 28-ата вратарят на Интер предотврати попадение след изстрел с глава на Алваро Мората.

Димарко обаче не сгреши в 33-ата минута след удобен пас от Николо Барела и изведе италианския тим напред за 1:0. Отговорът на Атлетико дойде бързо след като Гризман се разписа в 35-ата минута за 1:1. Пак Антоан Гризман имаше възможност да донесе преднина на мадридчани в 43-ата минута, но ударът му бе блокиран от защитник на гостите.

В 52-ата минута Гризман отново бе спрян от демонстриралия страхотен рефлекс Ян Зомер. Алваро Мората в 60-ата и Родриго Рикелме в 75-ата минута застрашиха вратата на Интер, но без да се стигне до ново попадение. Лаутаро Мартинес намери Маркюс Тюрам минута по-късно при атака за Интер и той стреля, но встрани от вратата на домакините.

Атлетико Мадрид стигна до второто си попадение в 87-ата минута, когато влезлият като резерва нидерландски национал Мемфис Депай получи топката от Коке и реализира за 2:1. В третата минута на добавеното време на редовните 90 Антоан Гризман подаде към Рикелме, който пропиля отлична възможност за трети гол и след равенството 2:2 в общия резултат се стигна до продължения.

В тях и двата тима имаха шансове да отбележат, и то в рамките на две минути. Удар на Мемфис Депай бе отразен от Ян Зомер в 97-ата минута, а в 98-ата Лаутаро Мартинес от близко разстояние пропусна да се разпише при изстрела си с глава.

При дузпите Хакан Чалханоглу бе точен за Интер, а Мемфис Депай за Атлетико. Вратарят на домакините Ян Облак спаси дузпата, изпълнена от Алексис Санчес, а стражът на италианския тим Ян Зомер отрази изпълнението на Саул Нигес. Облак пак не допусна падение при удара на Дейви Клаасен за миланския гранд, а Родриго Рикелме изведе домакините напред за 2:1. Франческо Ачерби се разписа за Интер при четвъртата дузпа, а Анхел Кореа бе точен за Атлетико Мадрид. Лаутаро Мартинес прати топката над вратата на домакините при петата дузпа за Интер и футболистите на Атлетико ликуваха.

The post Атлетико Мадрид отстрани Интер след дузпи appeared first on 7DENA.COM Прочети.

Ако Атлетико Мадрид отстрани Интер след дузпи представлява интерес за вас, може да погледнете връзката
Гледай Атлетико Мадрид отстрани Интер след дузпи Онлайн , в която да получите повече информация за филма, възможности за гледане и разбира се превод на български език.

Не забравяй да споделиш публикацията с твоите приятели в социалните мрежи !