МИСТЕРИИ

Уест Хам разклати шампионските амбиции на Арсенал Онлайн информация и резюме

Снимка: Pexels

Уест Хам успя да спечели с 2:0 гостуването си на Арсенал от 19-ия кръг на Премиър лийг. След като в предния кръг „чуковете“ удариха Манчестър Юнайтед, днес те взеха скалпа и на „артилеристите“ насред „Емиратс“ и така нанесоха голям удар по шампионските им амбиции. Томаш Соучек в 13-ата и Константинос Мавропанос в 55-ата минута бяха точни за успеха на гостите.

Важна роля за него обаче имаше и системата ВАР.

При първия гол останаха съмнения, че топката напусна терена. Видеоасистентите обаче не успяха да намерят кадър, с който категорично да покажат дали това е така, и попадението бе зачетено. В 82-рата минута домакините не получиха и дузпа за нарушение срещу Букайо Сака, макар отново да имаше намеса на ВАР. В добавеното време пък Уест Хам получи дузпа, пропусната от Саид Бенрама. След тази загуба обаче „топчиите“ пропуснаха шанса да си върнат лидерската позиция в класирането и да посрещнат новата 2024 година на върха

Микел Артета заложи в този мач на триото Габриел Мартинели, Букайо Сака и Габриел Жезус в атака. В средата на терена пък си партнираха Деклан Райс, Мартин Йодегор и Леандро Тросар, предава Спортал.

Дейвид Мойс пък бе избрал да стартира с Джаръд Боуен на върха на нападението и Мохамед Кудус, Лукас Пакета и Джеймс Уорд-Праус зад гърба му. Едсон Алварес и Томаш Соучек пък бяха двойката опорни халфове.

The post Уест Хам разклати шампионските амбиции на Арсенал appeared first on 7DENA.COM Прочети.

Ако Уест Хам разклати шампионските амбиции на Арсенал представлява интерес за вас, може да погледнете връзката
Гледай Уест Хам разклати шампионските амбиции на Арсенал Онлайн , в която да получите повече информация за филма, възможности за гледане и разбира се превод на български език.

Не забравяй да споделиш публикацията с твоите приятели в социалните мрежи !

ИЗТОЧНИК:
Гледай Уест Хам разклати шампионските амбиции на Арсенал Онлайн

Микроблейдинг

ИЗТОЧНИК:Уест Хам разклати шампионските амбиции на Арсенал Онлайн информация и резюме